Hakkımızda

Faaliyetlerine 1996 yılında başlayan Kırtur, faaliyet alanında belirtilen işlerde temsilcilik, ithalat, proje, otomasyon ve taahhüt bazında hizmet vermektedir.

Kırtur, müteahhitlik faaliyetlerine büyükşehir ve yerel belediyeler ile özel kuruluşlara ait parklar, bahçeler, yollar, okullar, kamu ve özel sektör binaları, spor tesisleri gibi üstyapı inşaatları ve elektrik elektrifikasyon, aydınlatma ve yapım işleriyle başladı. Bölgesinde saygın bir müteahhit olarak tanındıktan sonra, faaliyet alanını yurt çapında genişletti ve büyük otomasyon sistemlerinin müteahhitlik hizmetlerini de vermeye başladı. 2000'li yılların başında, karayolu aydınlatma işlerine, akıllı ulaşım sistemlerine ve tünel yapımı ve otomasyon işlerine odaklandı. Bu alanda, birçok yol, tünel, elektrik sistemleri, elektrifikasyon, aydınlatma ve elektro-mekanik otomasyon işlerinin yapımı gibi önemli projeleri başarıyla tamamladı. Zengin ve çeşitli makine parkı, tecrübeli, seçkin, dinamik, teknik kadro ve idari personeliyle Kırtur, üstlendiği her projeyi başarıyla tamamladı. Son yıllarda, istikrarlı büyümesi sayesinde tek başına üstlendiği projelerin yanı sıra, sektörün saygın yerli firmalarıyla ve uluslararası yabancı firmalarla ortak girişimlerde veya konsorsiyumlar kurarak büyük projelere imza attı. Planlı ve programlı büyümenin getirdiği özel dikkat ve tecrübe ile sektördeki itibarlı yerini korumaya ve geliştirmeye devam edecek olan Kırtur, insanlık için doğru ve güzel olanı inşa etmeye devam edecektir.

Mühendislik ve Tasarım

Kırtur İnşaat ilk yıllarında aydınlatma sektöründe profesyonel bir anlayışla çalışırken, aynı zamanda kendi sektörlerinde lider olan Avrupa’nın en güçlü firmaları ile yaptığı işbirliği sonucunda sektörün takdir edilen lider kuruluşlarından biri olmuştur.
Thumb